Wspomnienia wczorajszego popołudnia zostaną z nami na długo! Co to był za dzień!
Wspólnie z Fundacją ESPA i Domem dla Dzieci w Żalnie i Gostycynie udało nam się zorganizować spotkanie profilaktyki uzależnień. Mirek „Kolah” Kolczyk przedstawił nam swój autorski artystyczny program „Antymina”, w ramach którego opowiedział nam historię swojego życia i to w jak cudowny sposób został wyrwany z sideł uzależnień. Rapował, freestyle’ował i powodował uśmiech na twarzach dzieci. Historie, które nam przedstawił nie były łatwe i kolorowe, ale dzięki Bogu zakończyły się szczęśliwie. Wierzymy w to, że udało nam się wlać w serca tych cudownych dzieciaczków, małych i dużych, odrobinę nadziei i wiary, w to że się uda.
Ale żeby nie stało się tak, że wieczór był i się skończył, a jedyne co pozostało to wspomnienia, to razem z Fundacją ESPA przekazaliśmy dla wszystkich wychowanków obu placówek buty firmy Adidas i Reebok.
Wielką radość nam to wszystko sprawiło – zorganizowanie, pakowanie, uczestniczenie w spotkaniu i zachwycanie się podziękowaniami zrobionymi przez dzieci – są piękne – i dzieci i podziękowania!!!
Bardzo się cieszymy z tego, że mogliśmy, choć na krótką chwilę stać się częścią życia tak cudownych i niezwykle wartościowych osób! Dziękujemy, że tak ciepło nas przyjęliście i wierzymy, że to dopiero początek.

Dziękujemy za współpracę Domom dla Dzieci w Żalnie i Gostycynie oraz Fundacji ESPA – bez was by się to nie udało!
Bóg jest dobry!